TUHKATRIINU. PABERRÕIVAD NUKKUDELE

TUHKATRIINU. PABERRÕIVAD NUKKUDELE

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.65€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, milline võiks olla Tuhkatriinu täiuslik ballikleit? "Tuhkatriinu. Paberrõivad nukkudele" on loominguline raamat, mis kutsub sind avastama moe maagiat ja aitama oma lemmikmuinasjututegelasel valmistuda suurejooneliseks tantsupeoks. Raamatu tagakaanel on väljalõigatavad printsessi kujutised, millele saad ise stiilseid paberkleite sobitada.

Kujutle, et oled Tuhkatriinu isiklik stilist ja sinu ülesanne on valida välja kõige kaunimad rõivad, mis panevad ta ballil särama. Raamat pakub sulle võimalust arendada oma loomingulisust ja peenmotoorikat, samal ajal nautides klassikalise muinasjutu modernset tõlgendust. See on suurepärane viis veeta aega koos pere noorimate liikmetega, aidates neil mänguliselt õppida riietumisstiili ja disaini põhitõdesid.

"Tuhkatriinu. Paberrõivad nukkudele" ei ole pelgalt lasteraamat, see on interaktiivne elamus, mis toob moe ja muinasjutud kokku ainulaadsel ja haaraval moel. Pane oma kujutlusvõime proovile ja loo Tuhkatriinule unustamatu välimus, mis muudab ta balli tõeliseks täheks. Kas oled valmis alustama seda stiilset seiklust?