Tuhkatriinu. Pappraamat

Tuhkatriinu. Pappraamat

Autor: Charles Perrault

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Avasta klassikalise loo võlu "Tuhkatriinu. Pappraamat", mis on pärit Charles Perrault' sulest. See lugu on tuntud üle kogu maailma, tuues esile igavikulise sõnumi headusest ja õiglusest, mis lõpuks võidutseb. Kui oled muinasjuttude armastaja, siis see raamat on just sulle mõeldud.

"Tuhkatriinu. Pappraamat" on eriline väljaanne, mis on valmistatud vastupidavatest papist lehtedest, muutes selle ideaalseks kaaslasteks noorematele lugejatele. Raamatu lehekülgedel avanevad värvikirevad illustratsioonid, mis äratab loo ellu ja köidab sinu kujutlusvõimet.

Charles Perrault on loonud selle loo, mis on inspireerinud lugematul hulgal adaptatsioone, alates filmidest kuni ballettideni. "Tuhkatriinu. Pappraamat" on aga justkui ajarännak, mis viib sind tagasi loo algupäraste juurte juurde. See on võimalus kogeda klassikalist muinasjuttu nii, nagu autor seda algselt ette kujutas.

Raamatu vastupidavus ja kaunid illustratsioonid teevad sellest suurepärase kingituse, mis peab vastu paljudele lugemiskordadele. Võta hetk, et sukelduda Tuhkatriinu imelisse maailma ja lasta end kaasa haarata tema loo õpetlikust ja südantsoojendavast sõnumist.

Kui otsid midagi, mis rikastaks sinu või sinu lapse raamaturiiulit ja looks ühiseid lugemishetki, siis "Tuhkatriinu. Pappraamat" on valik, mis ei vea sind alt. See on lugu, mis ei vanane kunagi, ja selle eriline formaat teeb sellest ajatu aarde, mida saab põlvest põlve edasi anda.