TULE MÄNGIMA!

TULE MÄNGIMA!

Autor: Nicola Slater

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.80€
Osta
Kas otsid põnevat lugemist oma väikesele raamatusõbrale? "Tule mängima!" autorilt Nicola Slaterilt on just see, mida vajate. See on lugu uudishimulikust kiisupojast nimega Kaspar, kes on valmis taluõuel seiklusrikkaks mängupäevaks. Kaspar ei leia aga oma sõpru ning otsustab rattale hüpata ja neid otsima minna.

Raamat on loodud spetsiaalselt pisikeste käte jaoks, pakkudes tugevaid lehti, mis peavad vastu ka kõige entusiastlikumale lehitsejale. Värvikad ja elavat fantaasiat ärgitavad illustratsioonid toovad Kaspari maailma teie lapsele lähemale. Ja mis võiks olla veel põnevam kui salapärased klappide all peituvad üllatused? Iga klapi alt paljastub uus talulooma sõber – sõbralik vasikas, rõõmsad tibud, pehmed lambatalled ja mänguhimuline notsuke.

Kui Kaspar oma sõbrad üles leiab, algab tõeline mängupidu. See raamat ei paku ainult lõbu ja mängu, vaid õpetab ka sõpruse ja ühistegevuse tähtsust. "Tule mängima!" on suurepärane vahend, et tutvustada väikelastele loomade maailma ja julgustada neid uurima ning küsimusi esitama.

Kas olete valmis Kaspariga taluõuel seiklema? Avage raamat ja laske mängul alata!