Tule meie juurde

Tule meie juurde

Autor: Anni Rahula,Tomi Rahula

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Varia
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Osta
Apollo
2.99€
Osta
Kui oled kunagi seisnud silmitsi viljatuse väljakutsetega või soovid lihtsalt sügavamalt mõista seda teekonda, siis Anni ja Tomi Rahula avameelne raamat "Tule meie juurde" pakub Sulle tõeliselt südantsoojendavat lugemist. See raamat on aus tunnistus paarist, kes on pidanud ületama viljatusest tingitud raskused ja leidma tee lapsevanemaks saamiseni läbi kunstliku viljastamise keerulise protsessi.

Anni Rahula, kes on tuntud oma siira ja avatud suhtumise poolest, jagab oma lugu alates hetkest, kui otsustas oma kogemused kirja panna – vaid kuu aega enne nende tütre Rubi sündi. Ta heidab valgust aastatepikkustele muredele, mis olid seni jäänud vaid tema ja Tomi teada, ning räägib, kuidas nad on koos nendega toime tulnud.

Tomi Rahula vaatenurk annab raamatule olulise mõõtme, kuna ta käsitleb viljatuse ja kunstliku viljastamise teemat mehe perspektiivist. Tema sõnul on oluline, et sellised lood tuleksid päevavalgele, et murda tabusid ja näidata, et viljatus ei muuda meest vähem väärtuslikuks.

Piret Kooli, kes on raamatu vestlused ja kirjutised kokku pannud, küsib olulisi küsimusi identiteedi, aususe ja abielu säilitamise kohta läbi muutuste ja katsumuste. Ta reisis mitme kuu jooksul Tomi ja Anni koju Tuhala laante vahele, et kuulata nende lugusid eraldi ja seejärel põimida need kokku ühtseks ja mõtlemapanevaks narratiiviks.

Raamatu toimetaja on Karin Kastehein, kes on aidanud seda südamlikku teost lihvida. Kaanefoto eest vastutab Mardo Männimägi, kelle töö peegeldab raamatu siirust ja soojust. Stilistika on loonud Aulikki Puniste ning meik on autoritele teinud Kristi Petolai MUAH'ist.

"Tule meie juurde" ei ole lihtsalt raamat – see on teejuht ja lohutaja kõigile, kes on kunagi tundnud, et elu on neid proovile pannud. See on lugu sellest, kuidas jääda endaks ja mitte muutuda kibestunuks, kui elu toob ettearvamatuid keerdkäike. Sina, kui lugeja, leiad selles raamatus peegeldusi oma elust, sest igaühel meist on oma rasked hetked ja valikud, mida teha.