Tulekahi

Tulekahi

Autor: Brandon Sanderson

Kirjastus: PIKOPRINT

Kategooria: Noortele
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.30€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.99€
Osta
"Kas oled valmis sukelduma fantaasiarikka seikluse sügavustesse? Brandon Sandersoni "Tulekahi" viib sind tagasi "Kättemaksjate" sarja põnevasse maailma, kus kangelased ja kaabakad mängivad surmavat mängu võimu ja salapära vahel.

Peale Terassüdame, ühe võimsaima Eepiku, alistamist arvas David, et raskem osa on möödas. Kuid võitlus oli alles algus. "Tulekahi" avab uue peatüki Davidi elus, kui ta seisab silmitsi veelgi suuremate väljakutsetega. Newcago vabadus on küll saavutatud, kuid Davidi sees kasvab uus janu – janu tõe ja vastuste järele, mis võivad muuta kogu maailma saatust.

Davidi teekond viib ta Taastatud Baabülonisse, mis kunagi oli Manhattan, nüüd aga Regaalia, veel ühe kardetud Kõrgema Eepiku, valduses. Upunud ja rusudes linn varjab endas saladusi, mida David on otsustanud avastada. Ohtlik missioon, mis võib maksta talle kõik, on hinnaks, mida ta on valmis maksma, et täita tühimik, mille Terassüdame surm tema hinges tekitas.

"Tulekahi" on lugu kättemaksust, leinast ja eneseületusest, mis paneb proovile Davidi julguse ja pühendumuse. Kui oled valmis süüvima ühe mehe otsingutesse, mis viib ta otse südame pimedaimatesse nurkadesse, siis "Tulekahi" on just see raamat, mida sa otsid. Avasta, kuidas kättemaksuiha asendub uue, veelgi põletavama kirgliku sooviga – leida Tulekahi, Eepik, kes võib omada vastuseid Davidi kõige pakilisematele küsimustele."

Tee oma järgmine seiklus erakordseks, avades lehekülgi, mis viivad sind sügavale Brandon Sandersoni meisterlikult loodud universumisse. "Tulekahi" on raamat, mis ei jäta sind külmaks.