Tuletõrjuja

Tuletõrjuja

Autor: Ballon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.50€
Osta
Tule ja avasta põnev maailm, kus sina saad olla kangelane! "Tuletõrjuja" on raamat, mis viib sind otse sündmuste keskmesse, kus tuletõrjeauto kiirustab mööda tänavaid ja sireenid kajavad läbi linna. See on sinu võimalus aidata tuletõrjujaid nende missioonil - kasutades kleepse, et täiendada ja elustada raamatus olevaid pilte.

Kujutlusvõime ja loovuse piirid avarduvad, kui saad ise otsustada, kuidas stseenid ellu äratada. Ja kui kleepsud on paigas, haarab sind värvipliiatsite maagia. Võid anda igale pildile oma isikliku puudutuse, muutes need värvikirevaks kunstiteoseks.

Ent oluline on meeles pidada, et see raamat pole mõeldud kõige pisematele. Kui oled alla kolmeaastane või tead kedagi, kes on, siis pidage meeles, et raamat sisaldab väikeseid osi, mis võivad olla ohtlikud, kuna need võivad põhjustada lämbumist.

"Tuletõrjuja" on rohkem kui lihtsalt raamat - see on seiklus, mis ootab sinu puudutust. Kas oled valmis astuma tuletõrjuja saabastesse ja kogema adrenaliini, mis kaasneb päästeoperatsioonidega? Pane oma kujutlusvõime proovile ja loo midagi erakordset!