TULIPUNANE LILLEKE

TULIPUNANE LILLEKE

Autor: Sergei Aksakov

Kirjastus: AVITA KIRJASTUS

Kategooria: Muinasjutud
2003 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas olete kunagi kuulnud lugu, mis põimib kokku armastuse, ohverduse ja maagilise muundumise? Sergei Aksakovi "Tulipunane lilleke" on just selline teos, mis viib teid ajarännakule, kus kohtute ühe erakordselt armastava perega. See on lugu, mis on tuntud paljudele, kuid millel on oma unikaalne võlu ja sügavus.

Kujutage ette isa, kes on valmis täitma oma kolme tütre kõige sügavamaid soove. Kui ta valmistub pikale kaubareisile, küsib ta oma tütarde käest, milliseid kingitusi nad sooviksid. Kaks vanemat tütart soovivad ilusaid ehteid ja rõivaid, kuid noorim, kelle süda on täis unistusi ja igatsust, soovib midagi palju haruldasemat - tulipunast lille, mille ilu ületab kõik, mida ta on kunagi näinud.

Kaupmehe otsingud viivad ta lõpuks ühte salapärasesse aeda, kus ta leiabki selle ihaldatud lille. Kuid see ilu ei tule ilma hinnata. Aed kuulub koletisele, kes nõuab, et kaupmees toob talle vastutasuks oma noorima tütre.

See on lugu, mis paneb proovile tõelise armastuse ja ilu tähenduse. Noorim tütar, olles oma isale truu ja tänulik kingituse eest, läheb koletise juurde. Seal avastab ta, et koletise väline karmus varjab sügavat üksindust ja igatsust. Nende vahel areneb side, mis on nii ebatõenäoline kui ka südantsoojendav. Ja nagu igas õiges muinasjutus, toob tõeline armastus esile imelisi muutusi.

Sergei Aksakovi "Tulipunane lilleke" ei ole lihtsalt veel üks muinasjutt. See on sügavamõtteline lugu, mis räägib inimlikkusest, tingimusteta armastusest ja eneseohverdusest. See on teos, mis on pakkunud inspiratsiooni paljudele lugudele ja filmidele, kuid mille originaalsus ja sügavus jäävad ajatuks. Kui olete valmis sukelduma maailma, kus tõeline ilu peitub silmale nähtamatus, siis on "Tulipunane lilleke" teie jaoks.