Tunded - küsimused ja vastused. Klapiraamat

Tunded - küsimused ja vastused. Klapiraamat

Autor: Lara Bryan

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, miks su suunurgad tõusevad ülespoole, kui kuuled head nalja, või miks su silmadest voolavad pisarad, kui süda on murtud? "Tunded - küsimused ja vastused. Klapiraamat" autorilt Lara Bryanilt on põnev teos, mis aitab sul avastada emotsioonide keerulist maailma.

Raamat pakub sulle võimalust uurida, miks me reageerime erinevatele olukordadele just nii, nagu me reageerime. Naeru taga peitub sotsiaalne liim, mis ühendab inimesi, samas kui pisarad on märguandeks, et vajame lohutust või abi. Viha, see keeruline emotsioon, on samuti raamatus lahti seletatud – selleks tuleb vaid avada raamatu klapp ja sukelduda vastuste maailma.

Lara Bryan on loonud interaktiivse ja hariva lugemiskogemuse, mis ei piirdu ainult emotsioonide põhjuste ja mõjude kirjeldamisega, vaid kutsub sind kaasa mõtlema ja õppima, kuidas oma tundeid paremini mõista ja nendega toime tulla. Raamat on suurepärane teejuht nii lastele kui ka täiskasvanutele, kes soovivad tundma õppida emotsioonide keerukat maastikku.

Avasta "Tunded - küsimused ja vastused. Klapiraamat" kaudu, kuidas tunded mõjutavad sinu igapäevaelu ja suhteid, ning õpi tundma nii rõõmu kui ka kurbuse, viha ja armastuse sügavamaid kihte. Lara Bryani teos on sinu võimalus saada tõeliseks tunnete tundjaks.