Tunnete püünis

Tunnete püünis

Autor: Katie Dougan

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Kaasaegne romantika
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.76€
Osta
Ellen Ticheri elu tundus pealtnäha ideaalne: armastav abikaasa, kindel sissetulek ja luksuslik kodu. Kuid sügaval sisimas tundis ta, et midagi olulist on puudu – armastust. "Tunnete püünis", mille autoriks on Katie Dougan, viib sind Ellen Ticheri teekonnale, kus ta jätab oma senise elu selja taha, et leida tõeline õnn ja armastus.

Kas oled kunagi mõelnud, mis teeb sind tõeliselt õnnelikuks? Ellen Ticheri lugu pakub sulle võimalust kaasa mõelda ja avastada, mis võib peituda südame sügavaimates nurkades. See raamat ei ole lihtsalt lugu ühest naisest – see on peegeldus meie endi otsingutest ja igatsustest.

Katie Dougan kirjutab sügavalt ja kaasahaaravalt, uurides inimhinge keerdkäike ja seda, kuidas meie endi tunded võivad saada meie suurimateks takistusteks. "Tunnete püünis" on raamat, mis ei jäta sind ükskõikseks. See on lugu, mis võib sind inspireerida vaatama oma elule uue nurga alt ja leidma õnne seal, kus sa seda kõige vähem oodata oskad.

Kui oled valmis kaasa elama Ellen Ticheri südantliigutavale ja silmiavavale teekonnale, siis "Tunnete püünis" on just see raamat, mida sa vajad. Avasta, kuidas armastuse otsingud võivad viia eneseleidmiseni ja kuidas tõeline õnn võib peituda kõige ootamatumates kohtades.