TURISMISIHTKOHA ARENDUS JA TURUNDUS

TURISMISIHTKOHA ARENDUS JA TURUNDUS

Autor: Heli Tooman,Heli Müristaja

Kirjastus: ARGO

Kategooria: Ametikooli õpikud ja töövihikud
2008 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.09€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.39€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas luua turismisihtkohta, mis oleks nii külastajatele meeldejääv kui ka kohalikele elanikele elamisväärne? Heli Toomani ja Heli Müristaja koostatud õpik "Turismisihtkoha arendus ja turundus" on just see ressurss, mida vajad, et mõista turismi keerukat maailma ning selle arendamise ja turundamise võtmetegureid.

See põhjalik õpik on jaotatud kaheksaks peatükiks, kus käsitletakse turismi jätkusuutlikku arengut, turismipoliitikat, riigi osa turismi edendamisel, turismi majanduslikku mõju ja tasuvust, arenguindikaatoreid, regulatsioone, koostööstruktuure ning sihtkohaturunduse põhimõtteid. Õpikus on esitatud ka praktilisi harjutusi, kordamisküsimusi ja terminoloogia sõnastikku, mis aitavad sul teadmisi kinnistada ja loovust arendada.

Selle õppevahendi sihtrühmaks on turismieriala õppurid, aga ka valdkonna täiend- ja ümberõppijad. Lisaks on see asendamatuks abimeheks kõigile turismisektoris töötavatele inimestele, nii avalikus kui ka erasektoris. "Turismisihtkoha arendus ja turundus" on kooskõlas 2007. aastal Riiklikus Eksami- ja Kvalifikatsioonikeskuses väljatöötatud riiklike õppekavadega, tagades selle ajakohasuse ja praktilise väärtuse.

Kui soovid süveneda turismisihtkohtade arendamise ja turundamise maailma, on see õpik just sinule. See annab sulle vajalikud teadmised ja oskused, et luua sihtkohti, mis austavad loodusressursse ja pakuvad külastajatele meeldejäävaid kogemusi, samal ajal tagades kohalikele elanikele kvaliteetse elukeskkonna.