TUTVUME LOOMADEGA

TUTVUME LOOMADEGA

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
11.95€ / 11.35€
Osta
Kas olete valmis avastama loomariigi imesid koos oma väikese uudishimuliku lapsega? "Tutvume loomadega" on just see raamat, mis võlub teie pisikest ja viib ta esimesele põnevale rännakule läbi loomade maailma.

See vastupidav pappraamat on loodud spetsiaalselt väikelastele, kes astuvad oma esimesi samme avastamaks maailma, mis peitub nende kodu uste taga. Raamat pakub lihtsaid, kuid haaravaid pilte erinevatest loomadest, mis on ideaalsed väikestele silmadele, kes õpivad fokusseerima ja objekte ära tundma.

Iga lehekülg on kui uus seiklus, mis tutvustab teie lapsele loomi nii kodus, metsas kui ka farmis. Need esimesed õpetlikud hetked koos raamatuga "Tutvume loomadega" panevad aluse armastusele lugemise ja õppimise vastu, mis kestab terve elu.

Raamatu autor on pannud suurt rõhku sellele, et teie laps saaks mitte ainult tuttavaks erinevate loomadega, vaid ka õpiks ära tundma nende värve ja kujusid. See on suurepärane viis, kuidas arendada lapse kognitiivseid oskusi ja peenmotoorikat, lehitsedes lehekülgi, mis on just parajalt suured väikestele kätele.

Kui otsite oma lapsele esimest raamatut, mis on hariv, lõbus ja visuaalselt köitev, siis "Tutvume loomadega" on teie jaoks ideaalne valik. See on raamat, mis kasvab koos teie lapsega, pakkudes rõõmu ja avastamisrõõmu esimestest sõnadest kuni loomade nimetuste meeldejätmiseni.

Avage see raamat koos oma lapsega ja vaadake, kuidas tema silmad särama löövad, kui ta kohtub kireva loomade maailmaga. "Tutvume loomadega" on teie lapse esimene samm armastuse teekonnal loomade ja lugemise vastu.