TUTVUME VÄRVIDEGA

TUTVUME VÄRVIDEGA

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
11.95€ / 11.35€
Osta
"Avasta Maailma Värviküllus" – Sinu lapse esimene samm värvide imelisse maailma.

Kas otsid oma väikesele uudistajale ideaalset kaaslast, mis aitaks tal avastada ümbritseva maailma värvide rohkust? "Avasta Maailma Värviküllus" on pappraamat, mis on loodud just kõige pisematele, et tutvustada neile värvide põnevat ja kirjut spektrit.

See raamat on Sinu lapsele ideaalne kaaslane esimestel eluaastatel, kui iga päev on täis uusi avastusi. Läbi lihtsate ja haaravate illustratsioonide saab Sinu laps tutvuda erinevate värvidega, õppides samal ajal tundma ka põnevaid objekte ja sõnu, mis igapäevaelus ette tulevad.

"Avasta Maailma Värviküllus" on loodud selleks, et äratada pisikeses lugejas huvi ja uudishimu, pakkudes samas kindlat ja turvalist sissejuhatust värvide maailma. Raamat on valmistatud vastupidavast papist, mis peab vastu ka kõige uudishimulikumate näppude katsetustele.

Võta aega ja avasta koos lapsega, kuidas kollane päike soojendab, kuidas roheline muru kutsub paljajalu jooksma ja kuidas sinine taevas rahustab. "Avasta Maailma Värviküllus" on Sinu lapse teejuht, mis aitab tal mõista ja armastada värvide mitmekesisust meie igapäevaelus.

Kas oled valmis rännakule läbi värvide? Haara "Avasta Maailma Värviküllus" ja alusta seiklust koos oma lapsega juba täna!