TUULEVÄLJAD II

TUULEVÄLJAD II

Autor: Roland Tõnisson

Kirjastus: ROMANUS OÜ

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
10.95€ / 10.40€
Hetkel pole saadaval
Kui otsid põnevat lugemist, mis viib Sind argipäeva piiridest kaugemale, siis Roland Tõnissoni "Tuuleväljad II" võib olla just see, mida vajad. See teos on järjeks autori esimesele lühijuttude kogule, mis ilmus 2014. aastal ja millele järgnes Soomes välja antud "Tuuliset aukiot" 2020. aasta detsembris. Peagi on oodata ka sarja kolmandat osa, "Tuuleväljad III".

Roland Tõnissoni teine kogumik viib Sind rännakule läbi inimelus ette tulevate seikluste, mis tihti peituvad müstika ja kõiksuse sügavamate kihtide varjus. Raamatus "Tuuleväljad II" avaneb Sulle võimalus kogeda seda, kuidas igapäevaelu ja nähtamatu maailm põimuvad, tuues esile elu salapära ja müstilisust isegi kõige tavalisemates olukordades.

Kas oled kunagi tundnud, et Sinu ümber toimub midagi seletamatut? "Tuuleväljad II" kutsub Sind mõtisklema ja avastama, kas Sinu enda elus on olnud hetki, mis panevad kahtlema reaalsuse piirides. Roland Tõnissoni lühijuttude kogu on nagu peegel, mis peegeldab meie endi kogemusi ja tundeid, pakkudes äratundmist ja sügavamat mõistmist elu müstilisemast poolest.

Kui Sind paeluvad lood, mis ületavad tavapärase maailmatunnetuse piire, siis on "Tuuleväljad II" raamat, mille lehekülgedel võid leida nii mõnegi vastuse või vähemalt uusi küsimusi, mis panevad Sind maailma nägema uues valguses.