Tuulte linn

Tuulte linn

Autor: Kersti Kivirüüt

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Fantaasia
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.50€
Hetkel pole saadaval
Apollo
1.99€
Osta
Raamat "Tuulte linn" on Kersti Kivirüüdi kirjutatud põnevusromaan, mis pälvis "BestSeller 2017" kirjanduskonkursil ilukirjanduse kategoorias esikoha. See on lugu, mis algab süngelt – üksik auto jätab tühermaale kolm väikest kuivetunud surnukeha. Ainus ellujäänu, poiss nimega Orhan, osutub loo keskseks tegelaseks, kellel on oluline roll edasistes sündmustes.

Anneliis, Euroopa Noorte vabatahtlik, koos oma sõbra Rufatiga, leiavad end ootamatult missioonilt, kus neil tuleb Orhan turvalisse paika toimetada. Nende teekonda põimub salapärase Andersiga, kes on tulnud takistama oma onu ambitsioonikaid ja ohtlikke plaane. Onu Robertsoni unistuste keskmes on kvasirikaev – müütiline allikas, mis väidetavalt annab selle vett joovale inimesele piiramatu võimu.

Nende ohtlik rännak viib nad Bakuu kaasaegsetest tänavatest kuni kaugesse mägisesse piirkonda, kus asub iidne linn. Selles paigas elav rahvas peab lugu punasest värvist ja säilitab legendi Badkube valitseja Odini kangelastegudest. Legendi jäljed viivad nad kaugele, otse Läänemere äärsetele aladele.

"Tuulte linn" on haarav lugu, mis ühendab endas müstikat, ajalugu ja seiklust, pakkudes lugejale põnevat rännakut läbi erinevate kultuuride ja aegade. Kui Sind huvitavad müüdid, legendid ja ajaloolised mõistatused, siis on see raamat just Sinu jaoks. Kersti Kivirüüdi sulejooks on kaasahaarav ning tema loodud maailm on rikas ja detailiküllane, viies Sind kaasa teekonnale, mis on täis ootamatusi ja avastamisi.