TUUT! RAPUTA JA KÕRISTA

TUUT! RAPUTA JA KÕRISTA

Autor: Gina Lorena Maldonado

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.90€
Hetkel pole saadaval
Kas otsite lõbusat ja harivat raamatut, mis köidaks teie väikese avastaja tähelepanu? "Tuut! Raputa ja Kõrista" autorilt Gina Lorena Maldonadolt on just see, mida vajate. See on raamat, mis on loodud spetsiaalselt pisikestele kätele, et nad saaksid seda kergesti haarata ja kaasas kanda.

Kui teie laps armastab uusi asju avastada, siis see raamat on täiuslik kaaslane. Raamatu värvikad ja elavad illustratsioonid tutvustavad erinevaid sõidukeid, muutes õppimise lõbusaks ja interaktiivseks. Lapse arengut silmas pidades on "Tuut! Raputa ja Kõrista" mitte ainult meelelahutuslik, vaid ka õpetlik – see aitab arendada lapse motoorseid oskusi ja tunnetusvõimet.

Kujutage ette, kuidas teie laps raputab raamatut naerdes, kui kuuleb kõristamise heli, mis on peidetud selle lehtede vahele. See on suurepärane viis meelte stimuleerimiseks ja lapse tähelepanu köitmiseks, pakkudes samal ajal ka võimalust õppida sõidukite nimetusi.

Gina Lorena Maldonado on loonud teose, mis on täis rõõmu ja avastamisrõõmu. Tema loomingulised pildid ja lihtne, kuid kaasahaarav sisu teevad "Tuut! Raputa ja Kõrista" ideaalseks esimeseks raamatuks teie lapsele.

Ärge laske sellel võimalusel libiseda, et pakkuda oma lapsele rõõmsat õppimiskogemust. Haarake "Tuut! Raputa ja Kõrista" ja vaadake, kuidas teie laps õpib ja naerab, kui avastab raamatu lehekülgedel peituvaid sõidukeid. See on investeering teie lapse arengusse, mis toob naeratusi nii teile kui ka teie lapsele.