Ühe sakslase elu. Mida on meil täna õppida Goebbelsi sekretäri elust

Ühe sakslase elu. Mida on meil täna õppida Goebbelsi sekretäri elust

Autor: Brunhilde Pomsel,Thore D. Hansen

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Ajaloolised isikud ja elulood
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
0.90€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, milline võis olla elu Natsi-Saksamaa südames, võimu kõrgeimates sfäärides? Brunhilde Pomsel, naine, kes elas üle sajandi – täpsemalt 106 aastat –, jagas oma ainulaadseid mälestusi, mis heidavad valgust ühele ajaloo kõige pimedamale perioodile. Tema lugu on jäädvustatud teoses "Ühe sakslase elu. Mida on meil täna õppida Goebbelsi sekretäri elust", mille on kirja pannud Thore D. Hansen.

Brunhilde Pomsel töötas Joseph Goebbelsi, Natsi-Saksamaa propagandaministri, sekretärina. Tema silmade läbi avaneb haruldane vaade sellele, kuidas võim ja propaganda kujundasid miljonite inimeste saatust. Raamat, mis põhineb Pomseli enda jutustustel, on üks viimaseid otseallikaid sellest ajastust, pakkudes väärtuslikku sissevaadet ja isiklikku perspektiivi.

Kui olete ajaloohuviline või soovite mõista paremini, kuidas tavalised inimesed võivad sattuda ajaloo keerdkäikudes suurte sündmuste keskmesse, siis on see raamat teile. "Ühe sakslase elu" ei ole lihtsalt järjekordne ajalooõpik, vaid sügavalt isiklik tunnistus, mis kutsub meid üles mõtisklema mineviku üle ja õppima sellest tuleviku tarbeks.

Brunhilde Pomseli lugu on oluline meeldetuletus, et ajalugu koosneb inimestest nagu sina – nende valikutest, kogemustest ja tunnistustest. Avasta see kõnekas ja mõtlemapanev teos, mis aitab mõista, kuidas inimlikkus võib püsida isegi kõige raskematel aegadel.