Ühenda punkte ja harjuta kirja

Ühenda punkte ja harjuta kirja

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas toetada oma lapse esimesi samme kirjutamise maailmas? "Ühenda punkte ja harjuta kirja" on tegevusvihik, mis on loodud selleks, et aidata sinu lapsel arendada oma kirjutamisoskusi mängulise tegevuse kaudu. See vihik pakub põnevaid ülesandeid, kus punktide ühendamine ja punktiiride järgi joonistamine aitavad parandada käteosavust ning koordinatsiooni silmade ja käte vahel.

Kui sinu laps ühendab punkte, ei õpi ta mitte ainult tähti ja sõnu kirjutama, vaid ka numbreid tundma ja loendama. Iga ülesanne on kujundatud nii, et see oleks haarav ja lõbus, pakkudes samas hariduslikku väärtust. Lõbusate piltide ja selgete juhiste abil saab sinu laps nautida õppimist ja arengut.

See tegevusvihik on suurepärane vahend, et julgustada laste loovust ja uudishimu, samal ajal tugevdades nende enesekindlust kirjutamise osas. "Ühenda punkte ja harjuta kirja" on suurepärane kingitus igale uudishimulikule lapsele, kes on valmis avastama kirjutamise kunsti. Võta aega, et istuda koos oma lapsega maha ja avastage koos kirjutamise rõõmud.