Ühenda punkte ja õpi arve

Ühenda punkte ja õpi arve

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas olete valmis avastama lõbusa ja kaasahaarava viisi numbrite maailma? "Ühenda punkte ja õpi arve" on tegevusvihik, mis on loodud selleks, et aidata sul ja sinu lapsel õppida numbreid ja lihtsamaid arvutustehteid mängulisel moel. See interaktiivne vihik pakub harjutusi, mis on suurepärased käe ja silma koordinatsiooni parandamiseks, samuti täpsuse ja keskendumisvõime arendamiseks.

Vihikus olevad tegevused algavad lihtsamatest punktide ühendamisest, mis aitavad lastel mänguliselt numbritega tutvust teha. Järk-järgult suureneb ka ülesannete keerukus, pakkudes väljakutseid, mis hoiavad väikeste õppijate huvi üleval. Kui punktid on ühendatud, ilmuvad lõbusad pildid, mis teevad õppimise rõõmsaks ja värvikaks kogemuseks.

Iga ülesanne on kavandatud nii, et see toetaks lapse arengut ja aitaks tal mõista arvude ja arvutamise aluspõhimõtteid. Vihik on suurepärane vahend, mis toetab laste varajast matemaatikaõpet, olles samal ajal kaasahaarav ja meelelahutuslik.

"Ühenda punkte ja õpi arve" on ideaalne kaaslane nii kodus õppimiseks kui ka reisil olles, pakkudes hariduslikku meelelahutust, mis sobib suurepäraselt väikelastele. Avasta koos lapsega numbreid ja arvutamist toetav maailm, mis on täis rõõmu ja avastamisrõõmu.