ÜHENDA PUNKTID. AUTOGA TEEL

ÜHENDA PUNKTID. AUTOGA TEEL

Autor: Corina Beurenmeister

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas oled valmis avastama autode põnevat maailma? "Ühenda punktid. Autoga teel" on Corina Beurenmeisteri loodud raamat, mis viib sind läbi punktide ühendamise mõistatuste vormel 1 piloodi kiivri taha, kabrioleti rooli või rallimaasturi juhtpaneeli ette. See raamat pakub sulle võimalust sukelduda võidusõiduauto dünaamilisse atmosfääri, ühendades punkte numbrist 1 kuni 145.

Iga punktide ühendamine on justkui väike seiklus, mis nõuab tähelepanu ja keskendumist. Raamatu värvilised siselehed muudavad kogemuse veelgi nauditavamaks, pakkudes silmale rõõmu ja meeltele ergutust. Lisaks on raamatus põhjalik lahenduste osa, mis aitab sul kontrollida oma tulemusi ja õppida autode kohta veelgi rohkem.

Kui autod on sinu kirg või otsid lõõgastavat tegevust, mis samal ajal arendab peenmotoorikat ja tähelepanelikkust, siis on "Ühenda punktid. Autoga teel" ideaalne valik. Avasta, millised sõidukid peituvad punktide taga, ja rikasta oma teadmisi autode imelisest maailmast. Kas oled valmis startima? Pane oma pliiats valmis ja asu teele!