ÜHENDA PUNKTID. VÄIKE ÜKSSARVIK

ÜHENDA PUNKTID. VÄIKE ÜKSSARVIK

Autor: Corina Beurenmeister

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Tutvuge maagilise maailmaga, kus Lilli ja tema ükssarvikust sõber viivad teid imelisse seiklusse! "Ühenda punktid. Väike ükssarvik" on Corina Beurenmeisteri loodud lasteraamat, mis pakub põnevust ja loovuse arendamist läbi punktide ühendamise. See raamat on ideaalne viis lastele numbrite õppimiseks, pakkudes samal ajal kaunist värvilist kujundust, mis muudab õppimise lõbusaks.

Raamatu lehekülgedel ootavad teid 1-st 150-ni nummerdatud punktid, mis ootavad ühendamist, et avastada ükssarvikute maailma saladusi. Iga lehekülg on kui uus mõistatus, mis arendab peenmotoorikat ja pakub rõõmu nii väikestele kui ka suurtele mõistatuste lahendajatele.

Lisaks lõbusale tegevusele on raamatus ka põhjalik lahenduste osa, mis aitab lastel kontrollida oma tööd ja õppida vigadest. Värvilised siselehed on rõõmsameelsed ja haaravad, muutes iga punktide ühendamise seikluseks, mis viib teid üha sügavamale fantaasiarikka ükssarvikute maailma südamesse.

Kas olete valmis sukelduma võlumaailma, kus vikerkaared ja võluroosid on igapäevane nähtus? Haara pliiats ja aita Lillil tema ükssarvikust sõpra, avastades üheskoos selle imelise raamatu lehekülgedel peituvaid saladusi. "Ühenda punktid. Väike ükssarvik" ootab sind, et pakkuda harivat ja lõbusat ajaviidet, mis inspireerib kujutlusvõimet ja pakub rõõmu igale väikesele seiklejale.