UHKE HIIREKE. KLEEPSUPUSLE

UHKE HIIREKE. KLEEPSUPUSLE

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.17€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Avasta muinasjutumaailma uuel ja põneval moel "Uhke Hiireke. Kleepsupusle" raamatuga, mis viib sind tuntud lugude keskele läbi mängulise tegevuse. See raamat ei ole tavaline lugemismaterjal – see on loodud selleks, et sina saaksid ise kaasa lüüa. Kasutades puslekujulisi kleepse, on sinu võimuses rikastada iga lehekülge ja tuua muinasjutud ellu oma kätega.

Kui oled loovuse ja interaktiivsuse austaja, siis see raamat on just sinule. Kujutlusvõime ja peenmotoorika arendamine käivad käsikäes, kui asetad kleepsud täpselt õigesse kohta, täiendades sellega kaunist illustreeritud maailma. Iga kleepsu paigutamine on justkui pusletüki sobitamine – see on tegevus, mis pakub rõõmu nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Kuid oluline on olla ettevaatlik, sest raamatus on väikesed osad, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele. Seega, kui plaanid seda raamatut kinkida, veendu, et laps on piisavalt vana, et nautida "Uhke Hiireke. Kleepsupusle" raamatu pakutavat turvaliselt ja täiel rinnal.

Lase oma fantaasial lennata ja muuda iga muinasjutt isikupäraseks seikluseks. See raamat ei ole lihtsalt lugemiseks – see on kutse osaleda, luua ja õppida. Kas oled valmis sukelduma muinasjuttude maailma ja andma neile oma ainulaadse puudutuse?