UHKED AUTOD

UHKED AUTOD

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.48€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas teie väike pereliige on sõidukitest vaimustuses? "Uhked Autod" on justkui loodud neile, kes unistavad rattad all tuhisemisest. See raamat viib teie lapse põnevale avastusreisile, kus nad kohtuvad erinevate säravate ja silmapaistvate autodega. Iga lehekülg on täis värvikirevaid pilte ja toob esile autoilma lõbusa poole, mis on kujutatud läbi kelmikate silmapaaride, justkui oleks iga masin elusolend oma iseloomu ja looga.

Oluline märkus: "Uhked Autod" on mõeldud lastele alates kolmandast eluaastast, kuna raamatus võib leiduda väikeseid detaile, mis võivad olla ohtlikud noorematele lastele. Me hoolime teie lapse ohutusest, seega palun jälgige, et raamat oleks kasutusel vastavalt soovitustele, et vältida lämbumisohtu.

See raamat on ideaalne kingitus, mis toetab teie lapse kujutlusvõimet ja arendab huvi tehnikamaailma vastu. Lugege koos ja avastage, millised autod on uhked ja miks just need sõidukid on erilised. See on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega oma lapsega, jagades nende esimest huvi sõidukite vastu.