Uinu, mu pisike

Uinu, mu pisike

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.00€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.99€
Osta
Kas otsite viisi, kuidas aidata oma kõige pisemal kiiresti ja rahulikult uinuda? "Uinu, mu pisike" võib olla just see, mida vajate. See armas raamat on täis magama sättivaid loomalapsi, kes peegeldavad laste enda une-eelseid rituaale. Iga lehekülg on kaunistatud rahustavate piltidega, mis loovad ideaalse meeleolu uneajaks.

Lisaks visuaalsele naudingule pakub raamat ka unesalme, mis on nagu õrnad hällilaulud sõnade kujul. Need salmid on loodud selleks, et süvendada unele suundumise atmosfääri ja aidata lastel lõõgastuda.

Aga see pole veel kõik – "Uinu, mu pisike" tuleb koos erilise lisaga: nupuvajutusel hakkavad kõlama meloodilised unelaulud. Need laulud on hoolikalt valitud, et toetada lapsi nende teekonnal unenägude maale, pakkudes samal ajal vanematele lihtsat vahendit uneaja rutiiniks.

Raamat on suurepärane abimees igale vanemale, kes soovib oma lapsele pakkuda turvalist ja rahustavat uinumiskogemust. Kui olete lapsevanem ja teie eesmärk on luua armastav ning rahulik õhkkond, siis "Uinu, mu pisike" võib olla teie ja teie lapse jaoks ideaalne valik. Laske end ja oma last kanda õrnade unelaulude ja salmidega magusasse unne.