UINUNUD, MITTE SURNUD

UINUNUD, MITTE SURNUD

Autor: Marje Ernits

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Krimi ja põnevus
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
7.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma põnevasse krimilugude maailma, kus iga lehekülg pakub pinget ja mõistatusi? Marje Ernitsa "Uinunud, mitte surnud" viib teid politseiuurija Ira Teveri kaheksanda juhtumi südamesse, kus võistluste järel leitakse lohesurfi võistleja moonutatud surnukeha rannast, kõrkjate varjust.

See pole lihtsalt mõrv – see on etendus. Ohvri näoilme on muudetud groteskseks naeratuseks, tema rind on kaetud punase värviga ja käsi asetatud südamele. Need detailid viitavad sellele, et kuriteo taga võib olla isiklik viha või sügavam sõnum. Ira Teveri ees seisab väljakutse: ta peab harjuma uue töökeskkonnaga Lääne prefektuuris, kus ta nüüd vanemuurijana oma endise kolleegi Anti Saami juhtimisel töötab.

Kas Ira suudab uues keskkonnas kohaneda, leida oma koha ja tõestada oma oskusi uutele kolleegidele? "Uinunud, mitte surnud" on põnevusromaan, mis ei lase teil raamatut käest panna enne, kui viimane lehekülg on pööratud. Marje Ernitsa kirjutatud teos on tõeline maiuspala krimikirjanduse sõpradele, pakkudes keerukaid mõistatusi ja sügavat inimlikku draamat.

Kui otsite raamatut, mis haaraks teid esimesest leheküljest ja hoiaks pinges kuni viimase punktini, siis on "Uinunud, mitte surnud" just teile. Avastage Ira Teveri maailm ja sukelduge sügavale selle krimiloo keerdkäikudesse.