Üks joonistus päevas

Üks joonistus päevas

Autor: Chris Riddell

Kirjastus: TAMMERRAAMAT

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
15.10€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis avastama oma loovuse piire ja sukelduma fantaasiarikkasse maailma, kus iga päev on uus võimalus luua midagi erilist? "Üks joonistus päevas" on Chris Riddelli poolt loodud teejuht, mis kutsub sind, noor kunstihuviline, avastama joonistamise lõputuid võimalusi.

Eesti keeles kõnetab see raamat sind isiklikult, julgustades haarata pliiatsit või värvipliiatsit ja asuda teekonnale, kus iga päev on uus seiklus. Chris Riddell, tuntud illustraator ja kirjanik, on kokku pannud 365 päeva täis loomingulisi väljakutseid, mis inspireerivad sind oma kujutlusvõimet kasutama ja looma midagi uut.

Kujutle end joonistamas tegelasi, kes hüppavad paberilt välja ja räägivad oma lugusid, või maastikke, mis viivad sind kaugetesse ja imelistesse paikadesse. Chris Riddelli soe ja julgustav hääl meenutab sulle, et joonistamine on ennekõike rõõm ja vabadus väljendada end just nii, nagu sina seda soovid.

"Üks joonistus päevas" ei ole lihtsalt raamat - see on sinu igapäevane kaaslane ja motivatsiooniallikas, mis aitab sul unustada mured ja keskenduda hetkes loomisele. See on sinu võimalus avastada, kui põnev ja rahuldust pakkuv võib olla joonistamine, ning tuletada endale meelde, et iga päevaga saab sinu loovus järjest rohkem tiibu.

Nii et, kui sa oled valmis oma sisemise kunstniku valla päästma, lase Chris Riddelli "Üks joonistus päevas" end juhtida. See raamat ei ole lihtsalt õpetus - see on kutse mängida, avastada ja ennekõike nautida iga joont, mida su käsi paberile toob.