Üks, kaks, kolm...palju

Üks, kaks, kolm...palju

Kirjastus: MATLE

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Avastage numbrite maagiline maailm! "Üks, kaks, kolm... palju" on raamat, mis viib teid ja teie lapsi läbi numbrite tundmaõppimise teekonna, alates nende kirjapiltidest kuni suurte arvudeni, nagu miljon. Raamatu autorid Hilli Rand ja Karin Pae on loonud teose, mis ei ole ainult hariv, vaid ka silmale ilus vaadata, tänu Karin Pae ja Maite Kotta kaunile kujundusele.

Kas teadsite, et numbrid võivad olla loodud mänguasjadest või erinevatest materjalidest? See raamat näitab teile, kui lõbus ja loov võib olla matemaatika. Kui numbrid on selged, avaneb uks arvude ja aja maailma, kus saate õppida:

- Suurte arvude kirjutamist, isegi kuni miljonini.
- Liitmist ja lahutamist, mis on matemaatika alustalad.
- Rooma numbrite kasutamist ja nende ajaloolist tähtsust.
- Aja mõõtmist erinevate vahenditega, nagu tavaline kell ja liivakell.
- Ajaühikute omavahelist seost, alates sekunditest kuni aastateni.

Lisaks pakub raamat igal ajateemalisel leheküljel väikeseid luuletusi, mis toovad esile aja poeetilise olemuse. See on ideaalne viis õpetada lastele, et aeg on midagi enamat kui lihtsalt numbrid kellal — see on osa meie elu rütmist ja poeesiast.

Raamat "Üks, kaks, kolm... palju" sobib suurepäraselt nii algajatele, kes alles alustavad numbrite maailmaga tutvumist, kui ka neile, kes soovivad oma teadmisi laiendada. See jätkab sama sarja nagu populaarsed tähestikuraamatud "SÖÖ MIND ÄRA" ja "TULE, LOODUS KUTSUB", pakkudes uudset ja huvitavat lähenemist nii kujunduses kui ka sisus.

Kas olete valmis sukelduma numbrite ja aja imelisse maailma? "Üks, kaks, kolm... palju" ootab teid, et avastaksite koos lastega matemaatika rõõmu ja ilu.