ÜKS KOLL LÄKS ÜKSKORD KOOLI. EESTI LAPSE KÕIGE UUEMAD JUBEJUTUD

ÜKS KOLL LÄKS ÜKSKORD KOOLI. EESTI LAPSE KÕIGE UUEMAD JUBEJUTUD

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.85€
Hetkel pole saadaval
Apollo
2.99€
Osta
Avasta kõhedust tekitavate lugude maailma, kus Eesti noored kirjanikud on oma fantaasia valla päästnud! "Üks koll läks ükskord kooli. Eesti lapse kõige uuemad jubejutud" on kolmas raamat, mis toob teieni Tähekese jubejuttude võistluse parimad palad. Kui oled julge südamega ja armastad põnevust, siis see raamat on just sinu jaoks.

Kümme aastat pärast esimese kogumiku "Eesti lapse jubejutud" ilmumist ja kuus aastat pärast "Rohelise limakolli kättemaksu" on nüüd aeg sukelduda 87 uue ja kõhedustäratava loo maailma. Need lood on valitud hoolikalt ja armastusega, et pakkuda sulle parimat lugemiselamust. Mõned neist juttudest on juba võitnud auhindu ja ilmunud Tähekese lehekülgedel, teised aga tähistavad noorte autorite esimest sammu avaldatud kirjandusmaailmas.

Kuid ära lase hirmul end võimust võtta – need lood on vaid fantaasia vili, mitte tegelikkus. Iga lugu pakub omaette põnevust, kuid samas ka õpetlikke momente. Kas oled valmis avastama, mis juhtub, kui arbuus võib osutuda karistuseks või kui kingad hakkavad oma omanikku kägistama? Või mis seiklused võivad juhtuda Harjumaa Liinide bussis teel Vaidasse?

Kogumiku koostaja Ilona Martson kutsub sind nautima neid põnevaid lugusid, mis on mõeldud nii lõbustamiseks kui ka mõtisklemiseks. Võta aega, et sukelduda Eesti laste kirjutatud jubejuttude maailma ja luba endale mõnusat judinat tekitavat lugemisrõõmu. Head lugemist ja väikest värinat!