Üks päev detsembris

Üks päev detsembris

Autor: Josie Silver

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Kaasaegne romantika
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
11.50€
Hetkel pole saadaval
Apollo
11.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kas armastus esimesest silmapilgust on müüt või tegelikkus? Josie Silveri südantsoojendav romaan "Üks päev detsembris" viib sind läbi aastate kestva armastusloo, mis algab ühe saatusliku pilguvahetusega.

Laurie ei usu armastusse esimesest silmapilgust, kuni ühel kargel detsembrikuu päeval juhtub midagi ootamatut. Bussisõidul kohtab ta pilku võõra mehega, kes tundub olevat tema unistuste prints. Kuid enne kui Laurie suudab midagi ette võtta, sulgub bussi uks ja hetk on möödas. Ta on veendunud, et see oli elu võimalus ja et nad ei kohtu kunagi enam.

Elu aga kirjutab omad keerdkäigud ja Laurie ei oska aimatagi, et järgmine kord, kui ta seda meest näeb, on ta parima sõbranna Sarah uus kallim. See avastus paneb aluse keerulisele suhete rägastikule, kus tõelised tunded ja sõpruse piirid pannakse proovile.

Järgneva kümne aasta jooksul jälgime Laurie, Sarah ja Jacki elu, kus armastus, südamevalu ja sõprus põimuvad üheks tervikuks. "Üks päev detsembris" on lugu, mis ei jäta sind külmaks, kutsudes kaasa elama tegelaste rõõmudele ja muredele.

Josie Silveri debüütteos on pälvinud tunnustust üle kogu maailma, jõudes Sunday Timesi ja New York Timesi bestsellerite nimekirja ning olles tõlgitud rohkem kui 25 keelde. Kui oled valmis sukelduma armastusloo sügavustesse, mis kestab aastaid ja katsetab saatuse piire, siis "Üks päev detsembris" on just see raamat, mida sa otsid.