ÜKS TORE PÄEV. JÄNKUKE LOTA 

ÜKS TORE PÄEV. JÄNKUKE LOTA 

Autor: Melissa Crowton

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Hetkel pole saadaval
Kas otsite põnevat ja kaasahaaravat raamatut, mis pakub teie kõige noorematele pereliikmetele avastamislusti ja rõõmu? "Üks tore päev. Jänkuke Lota" autorilt Melissa Crowtonilt on just see, mida vajate. See interaktiivne juturaamat on loodud spetsiaalselt selleks, et äratada väikelaste uudishimu ja õpetada neile uusi asju lõbusal viisil.

Raamatu lehekülgedel on peidus üllatused – klapid, mida saab avada, et avastada, mis peitub nende taga, samuti erinevad tekstuurid, mis kutsuvad väikeseid käsi kompima ja tundma õppima. Lisaks on raamatus peegel, mis pakub põnevust ja eneseavastamise rõõmu.

"Üks tore päev. Jänkuke Lota" on suurepärane vahend, et tutvustada teie lapsele värve ja numbreid, samuti erinevaid häälitsusi, mis aitavad kaasa keelelisele arengule. Raamat on disainitud nii, et see sobib juba 12. elukuust alustavatele pisipõnnidele, toetades nende varajast õppimist ja arengut.

Kui soovite oma lapsele pakkuda rõõmsat ja harivat lugemiskogemust, siis "Üks tore päev. Jänkuke Lota" on ideaalne valik. See on raamat, mis kasvab koos teie lapsega, pakkudes avastamisrõõmu ja õppehetki igal kasvuetapil. Võtke aega, et koos lapsega lehti pöörata ja vaadata, mida uut ja põnevat iga klapialune peidab.