ÜKS TORE PÄEV. KOERAKE TOBI

ÜKS TORE PÄEV. KOERAKE TOBI

Autor: Melissa Crowton

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Hetkel pole saadaval
"Avasta koos oma lapsega värvikirevat maailma, kus iga lehekülg on seiklus – tutvustame teile Melissa Crowtoni raamatut "Üks tore päev. Koerake Tobi". See raamat on loodud selleks, et äratada pisikestes lugejates uudishimu ja rõõmu. Raamatu lehekülgedel ootavad teid ees põnevad klapid, mida avades saab laps tutvuda erinevate värvide, numbrite ja loomahäälitsustega, mis on esitatud mängulisel ja haaraval moel.

Kujutage ette, kuidas teie laps avastab pehmeid tekstuuridega lehekülgi, mis on mõeldud kompamismeelte ergutamiseks, või naerab rõõmsalt enda peegelpildile vastu vaadates – "Üks tore päev. Koerake Tobi" pakub neid kogemusi. Sobivus alates 12. elukuust tähendab, et see raamat on ideaalne kaaslane teie lapse esimesteks sõnadeks ja tajudeks, aidates kaasa tema sensoorsele ja kognitiivsele arengule.

Melissa Crowton on loonud midagi enamat kui lihtsalt raamatu – see on interaktiivne õppevahend, mis toetab teie lapse varajast õppimist ja arengut. Võtke aega, et koos lapsega avastada "Üks tore päev. Koerake Tobi" maagiline maailm, kus iga päev on uus õppimisvõimalus. See on teie võimalus luua hindamatuid mälestusi, kui vaatate, kuidas teie laps õpib ja kasvab läbi mängu ja avastamise rõõmu."