Üksainus

Üksainus

Autor: Deborah Hopkinson,Chuck Groenink

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kui eriline on meie koduplaneet? Deborah Hopkinsoni ja Chuck Groeninki raamat "Üksainus" viib sind ja su lapsi põnevale jalutuskäigule läbi Maa imelise looduse. See südamlik ja hariv pildiraamat avab silmad meie planeedi ainulaadsusele ja sellele, kuidas igaüks meist saab aidata hoida seda ainsat kodu, mis meil universumis on.

"Üksainus" on lugu, mis toob esile Maa ilu ja mitmekesisuse, rõhutades samal ajal, kui oluline on meie planeedi eest hoolt kanda. Raamat on täis kauneid illustratsioone, mis muudavad lugemiskogemuse eriti nauditavaks nii lastele kui ka täiskasvanutele. See on suurepärane viis õpetada noortele lugejatele keskkonnateadlikkust ja näidata, kuidas iga väike tegu aitab kaasa meie planeedi tervisele.

Kui oled lapsevanem, õpetaja või lihtsalt loodushuviline, siis "Üksainus" on just see raamat, mida soovid oma riiulil näha. Lase end kaasa haarata sellest liigutavast ja õpetlikust teosest, mis aitab sul ja su lastel mõista meie planeedi tähendust ja seda, kuidas me kõik saame panustada selle kaitsmisse.

Avasta koos Deborah Hopkinsoni ja Chuck Groeninki "Üksainusega" Maa imet ja õpi, kuidas iga samm loeb meie kalli planeedi hoidmisel. Sinu valikud ja teod on olulised – alusta sellest raamatust, et mõista, kuidas saad aidata.