ÜLDKEEMIA ANORGAANILINE KEEMIA

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Gümnaasiumi õpikud ja töövihikud
2000 aasta

Hindad

Rahva Raamat
0.89€
Hetkel pole saadaval
Kui oled huvitatud keemiast ja soovid põhjalikult mõista selle põhialuseid, siis "Üldkeemia Anorgaaniline Keemia" on just see teos, mis aitab sul saavutada tugeva vundamendi selles keerukas teadusharus. See raamat on loodud selleks, et pakkuda sulle terviklikku ülevaadet keemilistest kontseptsioonidest ja protsessidest, mis on kooskõlas Eesti riikliku õppekavaga nii põhikooli kui ka gümnaasiumi tasemel.

Raamat avab ukse keemia maailma, tutvustades sulle aine ehitust, keemilisi sidemeid ja elementide perioodilisussüsteemi. Autor ei piirdu ainult teooriaga, vaid seob keemilised nähtused praktiliste näidetega, mis aitavad sul paremini mõista keemia rolli igapäevaelus. Sa saad teada, kuidas keemilised reaktsioonid mõjutavad keskkonda ja kuidas erinevad elemendid avaldavad mõju elusorganismidele.

Eriti kasulik on see käsiraamat neile, kes valmistuvad keemiaalasteks võistlusteks, nagu viktoriinid ja olümpiaadid, aga ka neile, kes soovivad korrata ja süvendada oma teadmisi keemiast enne riigieksameid või ülikooli astumist. "Üldkeemia Anorgaaniline Keemia" on asendamatu abimees, mis toetab sind sinu akadeemilisel teekonnal, pakkudes selget ja struktureeritud materjali, mis on esitatud arusaadavas ja loogilises järjestuses.

Kui keemia on sinu kirg või vajadus, siis see raamat on sinu teejuht molekulide ja reaktsioonide maailmas, aidates sul saavutada sügavamat arusaamist ja paremaid tulemusi. Kasuta võimalust sukelduda keemia sügavustesse ja avasta, kuidas aatomite väike maailm mõjutab meie suurt universumit.