Ülima õnnelikkuse kogudus

Ülima õnnelikkuse kogudus

Autor: Arundhati Roy

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.80€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma sügavale India südamesse, kus armastus ja valu käivad käsikäes? Arundhati Roy, maailmakuulsa teose "Väikeste Asjade Jumal" autor, on pärast kahekümne aasta pikkust pausi naasnud kirjandusmaastikule oma teise romaaniga "Ülima õnnelikkuse kogudus". See teos on tõeline kirjanduslik sündmus, mis on võitnud lugejate südamed üle kogu maailma.

Romaanis "Ülima õnnelikkuse kogudus" avaneb meile karm, ent samas kaunis maailm, kus elavad inimesed, keda saatuse keerdkäigud on rängalt proovile pannud. Roy toob lugejateni loo, mis on samaaegselt valus ja lootusrikas, kus tegelased otsivad oma kohta maailmas, mis tihti ei mõista neid ega võta omaks.

Tegevus viib meid India pealinna Delhisse, kus elu pulbitseb oma kirevas mitmekesisuses, ning samuti Kašmiri, kus vabaduse eest võitlevad hinged püüavad leida oma tee rahu ja õigluse juurde. Roy ainulaadne hääl ja sügav inimlikkus kajavad läbi lehekülgede, pakkudes lugejale võimalust kogeda India elu kogu selle eheduses.

Kui olete huvitatud lugudest, mis räägivad tõelistest emotsioonidest ja inimlikust vastupidavusest, siis "Ülima õnnelikkuse kogudus" on teos, mis peaks kindlasti teie lugemisnimekirjas olema. Roy kirjutab südamega ja see süda kõnetab teid, avades akna maailma, mis on korraga võõras ja tuttav, täis valu, aga ka ilu ja armastust. Ärge laske sellel võimalusel libiseda, sukelduge Arundhati Roy teise romaani lehekülgedele ja laske end kaasa haarata ühe kaasaegse kirjanduse suurmeistri loodud maailmast.