ULJAS HÜLJES. VANNIRAAMAT LELUGA

ULJAS HÜLJES. VANNIRAAMAT LELUGA

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas otsite midagi, mis muudaks teie lapse vanniaja eriliseks ja harivaks? "Uljas Hüljes. Vanniraamat Leluga" võib olla just see, mida vajate. See raamat on täis vahvaid riime ja pehmeid lehekülgi, mis on loodud spetsiaalselt vanniskäimise ajaks. Raamatu peategelased, seiklushimuline hüljes ja tema ustav sõber pingviin, viivad väikesed lugejad lainetel surfama, avastama veealust maailma ja õppima sõpruse tähtsust.

Lisaks lõbusale lugemisele on raamatuga kaasas ka armas hülge mänguasi, mis on mõeldud topelt lõbuks – seda saab kasutada nii vannilelusena kui ka veepritsina, tuues vannituppa veelgi rohkem naeru ja mängulusti. See on suurepärane viis ühendada mäng ja õppimine, arendades samal ajal teie lapse kujutlusvõimet ja peenmotoorikat.

Raamatu autor on loonud teose, mis ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid ka õpetlikke hetki, mis aitavad kaasa lapse keelelisele arengule. Vanniraamat on valmistatud veekindlatest materjalidest, et tagada selle pikaajaline vastupidavus isegi kõige märjemates tingimustes.

Kui soovite oma lapsele pakkuda rõõmsat ja arendavat vanniaega, siis "Uljas Hüljes. Vanniraamat Leluga" on kindlasti kaalumist väärt valik. Võtke aega, et nautida koos lapsega neid armsaid salmikesi ja veeta koos kvaliteetaega, mis jääb mõlemale pikaks ajaks meelde.