UNEJUTUD. HEAD UND

UNEJUTUD. HEAD UND

Autor: Manuela Guaccio

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Muinasjutud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
7.99€
Osta
"UNEJUTUD. HEAD UND" autoriks on Manuela Guaccio, kes on loonud imelise lasteraamatu, mis kutsub sind ja sinu pere noorimaid liikmeid avastama unenäoliste seikluste maailma. See kaunilt illustreeritud teos on justkui võti, mis avab ukse maagilisse unemaale, kus igas loos peitub uus ja põnev tegelane, kellega kohtuda.

Kujuta ette, et sa saad koos oma lapsega heita pilgu öövaimu salapärasesse elusse, kes oma võlujõuga metsaelanikud magama laulab. Või avasta koos kassipoegadega, kuidas nad hoiavad valvet magava lapse unenägude üle. Need kuus lühijuttu on trükitud selgete trükitähtedega, mis teeb raamatust suurepärase kaaslase nii ettelugemiseks kui ka esimeste sammude astumiseks lugemise imelises maailmas.

Aga see pole veel kõik – "UNEJUTUD. HEAD UND" pakub midagi erilist. Kui õhtu saabub ja tuba täitub hämarusega, ilmuvad raamatu lehekülgedel nähtavale helendavad tähekesed, luues toas tõeliselt maagilise atmosfääri. See detail muudab une-eelse rituaali veelgi erilisemaks, aidates lastel uinuda naeratus näol.

Kas oled valmis sukelduma unejuttude võlumaailma, mis on täis fantaasiat ja imesid? "UNEJUTUD. HEAD UND" ootab sind, et pakkuda rahustavaid hetki enne uinumist, aidates luua kauneid mälestusi, mis kestavad terve elu.