UNEJUTUD. KAUNEID UNENÄGUSID

UNEJUTUD. KAUNEID UNENÄGUSID

Autor: Manuela Guaccio

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Muinasjutud
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
11.95€ / 11.35€
Osta
Avasta unenägude võlumaailma Manuela Guaccio sulest pärit raamatus "Unejutud. Kauneid unenägusid", mis on täis lummavaid lugusid ja imelisi illustratsioone. See raamat on Sinu pilet maagilistele öödele, kus kuus lühilugu viivad Sind rännakutele läbi unenägude riigi, pakkudes Sulle ja Sinu perele meeldejäävaid hetki enne uinumist.

Iga lugu on peidus oma saladus ja seiklus – alates võlumaailmast Sinu magamistoas kuni matini, kes januneb kõige paeluvama unejutu järele. Raamat on kirjutatud trükitähtedega, mis teeb sellest suurepärase abilise Sinu lugemisoskuse arendamisel. Alguses võivad Sinu vanemad Sulle neid lugusid ette lugeda, kuid varsti võid juba ise sõnadest piltideks maalida.

Lisaks kaunitele lugudele on raamatus eriline üllatus – pimedas helendavad tähekesed, mis muudavad lugemiskogemuse veelgi maagilisemaks. Need tähekesed toovad Sinu tuppa tähistaeva, muutes iga unejutu aja veelgi erilisemaks.

Haara "Unejutud. Kauneid unenägusid" ja lase end kaasa haarata sellest imelisest raamatust, mis on loodud selleks, et rikastada Sinu õhtuid ja viia Sind kaunitele unenägudele. See on ideaalne kingitus igale lapsele, kes armastab lugusid ja unistab suurelt.