URR! RAPUTA JA KÕRISTA

URR! RAPUTA JA KÕRISTA

Autor: Gina Lorena Maldonado

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.90€
Hetkel pole saadaval
Avasta lõbus ja haarav lugemiselamus koos raamatuga "URR! Raputa ja Kõrista", mille on loonud andekas autor Gina Lorena Maldonado. See on raamat, mille leheküljed on täis värvikirevaid pilte, mis toovad lastele rõõmu ning pakuvad põnevat avastamisrõõmu.

Kui otsid midagi, mis köidaks Sinu väikse põnni tähelepanu ja aitaks tal samal ajal õppida, siis see raamat on just see, mida vajad. "URR! Raputa ja Kõrista" on disainitud nii, et see sobib suurepäraselt väikestele kätele – seda on lihtne haarata ja hoida. Kõristamise element lisab lugemiskogemusele veelgi meelelahutuslikku väärtust, aidates arendada lapse kuulmis- ja kompimismeelt.

Raamatu värvilistelt lehekülgedelt vaatavad vastu erinevad loomad, tutvustades lapsi loomariigi mitmekesisusega. Iga looma juures on kaasahaarav "URR!" heli, mis kutsub lapsi kaasa mängima ja jäljendama. See on suurepärane viis, kuidas tutvustada oma lapsele loomi ja nende häälitsusi, arendades samas ka tema kõneoskust ja sõnavara.

Gina Lorena Maldonado on loonud midagi enamat kui lihtsalt lasteraamatu – see on interaktiivne kogemus, mis ühendab endas õppimise ja mängu. Raamat on sobilik juba kõige pisematele raamatusõpradele, pakkudes neile rõõmu ja teadmisi esimestest elukuudest alates.

Kui Sinu väike avastaja on valmis sukelduma värviküllasesse maailma ja õppima tundma uusi sõpru loomariigist, siis "URR! Raputa ja Kõrista" on ideaalne kaaslane. See on raamat, mis kasvab koos Sinu lapsega, pakkudes talle rõõmu ja uusi teadmisi iga leheküljega.