Uue maailmakorra koidik

Uue maailmakorra koidik

Autor: Rein Müllerson

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Poliitika
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
0.90€
Osta
Apollo
2.49€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas maailm on muutunud pärast külma sõda? "Uue maailmakorra koidik", autoriks tunnustatud õigusteadlane ja diplomaat Rein Müllerson, toob teieni põhjaliku analüüsi rahvusvaheliste suhete arengust alates 20. sajandi lõpust kuni tänapäevani.

Raamatus käsitletakse, kuidas kord monopolaarne maailmakord, mida juhtisid Ameerika Ühendriigid, on muutumas üha mitmepoolsemaks. Müllersoni teos heidab valgust sellele, kuidas erinevad riigid tõusevad esile uute jõukeskustena, luues sellega uusi võimudünaamikaid ja konkurentsi globaalsel areenil. Teos uurib, kuidas rahvusvaheline terrorism ja muud julgeolekuohud on kujundanud meie maailma ning kuidas need väljakutsed nõuavad uusi lähenemisviise ja rahvusvahelise õiguse tugevdamist.

Rein Müllerson, kellel on aastakümnete pikkune kogemus rahvusvahelises õiguses ja diplomaatias, kasutab oma teadmisi, et selgitada, kuidas me jõudsime praegusesse hetke ja millised on eesootavad väljakutsed. Tema terav pilk ja sügav mõistmine globaalsetest protsessidest teevad sellest raamatust asendamatu lugemise kõigile, kes soovivad mõista, kuidas rahvusvaheline süsteem on kujunenud ja kuhu see on teel.

"Uue maailmakorra koidik" on kirjutatud selges ja haaravas stiilis, muutes keerulised teemad arusaadavaks ja ligipääsetavaks. See on mõeldud nii poliitikahuvilistele, üliõpilastele kui ka ekspertidele, kes soovivad süveneda maailmapoliitika keerdkäikudesse ja mõista paremini, kuidas tulevik võib kujuneda.

Kui olete huvitatud globaalsetest muutustest ja soovite teada saada, kuidas need mõjutavad meie kõigi tulevikku, siis on see raamat just teile. Rein Müllersoni "Uue maailmakorra koidik" on teie teejuht mõistmaks tänapäeva maailma ja selle tulevikku.