Uued kõiksuse teooriad. Ülima seletuse otsinguil

Uued kõiksuse teooriad. Ülima seletuse otsinguil

Autor: John D. Barrow

Kirjastus: ILMAMAA

Kategooria: Filosoofia
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
28.99€
Osta
Apollo
30.95€ / 29.40€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, miks meie Universum on just selline nagu ta on? Miks ta toetab elu ja on koduks mõistusega olenditele? John David Barrow, Briti tuntud füüsik, matemaatik ja kirjanik, kes on avaldanud üle 500 teadusartikli ja kirjutanud hulgaliselt raamatuid, pakub teile võimalust sukelduda teoreetilise kosmoloogia sügavustesse.

Barrow' raamat "Uued kõiksuse teooriad. Ülima seletuse otsinguil" on intellektuaalne rännak, mis viib teid avastusretkele läbi universumi kõige põhjapanevamate küsimuste. See teos, mis põhineb 1980ndate lõpul Glasgow' ülikoolis peetud Giffordi loengutel, ei piirdu ainult matemaatilise füüsika raamistikuga, vaid laiendab vaadet, et mõista universumi toimimist laiemas kultuurilises kontekstis.

Raamat on kirjutatud kaasahaaravalt ja mõistetavalt, pakkudes teile võimalust mõista keerukaid teooriaid ilma sügavate teaduslike eelteadmisteta. Lisaks on raamatule lisatud tõlkija Laurits Leedjärve kirjutatud järelsõna, mis aitab teemakäsitlust veelgi paremini mõista.

Kui teil on huvi kosmoloogia, elu olemuse ja universumi suurte küsimuste vastu, siis on "Uued kõiksuse teooriad. Ülima seletuse otsinguil" teos, mis peaks kindlasti teie raamaturiiulil olema. See on teekond, mis võib muuta teie arusaama maailmast ja sellest, kuidas me kõik sellesse sobitume.