UUH, KOLETISED!

UUH, KOLETISED!

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2007 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.62€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Kas oled valmis sukelduma põnevasse ja veidi kõhedusttekitavasse maailma, kus koletised ärkavad ellu otse sinu silme all? "Uuh, Koletised!" on raamat, mis kutsub sind looma oma kätega midagi erakordset. See on tegevusraamat, mis pakub sulle võimalust lisada oma puudutus igale leheküljele, kasutades kleepse ja värve, et tuua esile koletiste kirev maailm.

Kui oled oma kunstiteose valmis saanud, on sul võimalus see raamatust välja rebida ja oma toa seinale kaunistuseks riputada. See on suurepärane võimalus lisada isikupära oma ruumile ja näidata oma loomingulist poolt kõigile, kes seda näevad.

Aga see pole veel kõik! Kui tunned end eriti julgena, siis proovi, mis juhtub, kui kustutad toas tule. Võib-olla muutuvad koletised veelgi elavamaks pimeduses?

Oluline on märkida, et kuigi see raamat on mõeldud põnevaks ajaviiteks, tuleb meeles pidada ohutust. Raamatus olevad väikesed osad võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele, seega palun kasutage seda toodet vastutustundlikult.

"Uuh, Koletised!" on suurepärane valik, kui soovid arendada oma loomingulisi oskusi ja nautida samal ajal natuke kõhedust. Haara oma värvipliiatsid ja kleepsud ning asu teekonnale, mis muudab sinu toa koletiste kunstigaleriiks!