UURI JA AVASTA. KATSED ÕUES

UURI JA AVASTA. KATSED ÕUES

Autor: Nick Arnold

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Teatmekirjandus lastele
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Avasta looduse saladusi Nick Arnoldi raamatuga "Uuri ja avasta. Katsed õues" – see on Sinu teejuht põnevatele katsetele ja avastustele otse Sinu koduaias. Kas oled kunagi mõelnud, mis juhtub, kui erinevaid aineid kokku segad? Või milline näeb välja pisiloomade elu aias, kus nad askeldavad päevast päeva?

See raamat on justkui aardekast, täis põnevaid ideid ja tegevusi, mida saad proovida värskes õhus. Õpi ehitama lennumasinaid, mis panevad Sinu sõprade suud ammuli imestusest. Või mis oleks, kui puhuksid hiiglaslikke seebimulle, mis helgivad päikese käes nagu vikerkaared?

Nick Arnold on kokku pannud lihtsad, kuid põhjalikud samm-sammulised juhised, mis aitavad Sul ja Su sõpradel teha oma esimesi samme teaduse maailmas. Iga katse juurde kuulub ka lühike, kuid selgitav teaduslik taustainfo, mis aitab mõista, miks ja kuidas asjad juhtuvad.

Raamat "Uuri ja avasta. Katsed õues" on suunatud eelkõige 7–11-aastastele uudishimulikele noortele teadlastele, kuid pakub kindlasti rõõmu ja avastamisrõõmu ka vanematele lastele ja isegi täiskasvanutele, kes soovivad koos lastega loodust avastada. Võta see raamat kaasa oma järgmisele seiklusele õues ja lase oma uudishimul lennata sama kõrgele kui Sinu enda ehitatud lennumasinad!