UURI JA AVASTA. TEADUSKATSED

UURI JA AVASTA. TEADUSKATSED

Autor: Nick Arnold

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Teatmekirjandus lastele
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas oma kätega midagi põnevat ja kasulikku valmistada? "Uuri ja avasta. Teaduskatsed" on Nick Arnoldi kirjutatud raamat, mis juhatab sind läbi põnevate inseneriprojektide maailma. See teos on täis praktilisi juhiseid, kuidas kasutada igapäevaseid esemeid, et luua midagi uut ja huvitavat – alates veepumbast kuni tuulikuni.

Raamat pakub sulle selgeid ja lihtsaid samm-sammulisi juhiseid, mis on mõeldud just sinu vanusele – ideaalne 7–11-aastastele uudishimulikele noortele teadlastele. Iga projekt on varustatud lühikese, kuid asjatundliku selgitusega, mis aitab mõista, kuidas ja miks asjad töötavad. See on suurepärane võimalus õppida inseneriteaduse põhitõdesid ja arendada oma loovust ning probleemilahendusoskusi.

Võta "Uuri ja avasta. Teaduskatsed" käsile ja avasta, kui põnev võib olla teadus! Pane oma oskused proovile ja ehita midagi erakordset, samal ajal ka teadmisi kogudes. See raamat ei ole lihtsalt juhend, see on sinu teejuht avastamaks inseneriteaduse imelist maailma.