UURIN, KÜSIN, AVASTAN. MÄNGULINE RAAMAT UUDISHIMULIKULE LUGEJALE

UURIN, KÜSIN, AVASTAN. MÄNGULINE RAAMAT UUDISHIMULIKULE LUGEJALE

Autor: Pavla Hanáčkova,Tereza Makovskà

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Teatmekirjandus lastele
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.80€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, miks taevas on justkui maalitud erksiniseks või mis põhjusel vihmaussid vihmasel päeval pinnale ronivad? Võib-olla oled pead murdnud, mitu luud inimkehas peitub või kust puhub tuul? Laste loomupärane uudishimu toob esile lõputu voogu küsimusi, mis tihtipeale panevad ka täiskasvanud kukalt kratsima.

"Pavla Hanáčkova ja Tereza Makovskà raamat „UURIN, KÜSIN, AVASTAN. Mänguline raamat uudishimulikule lugejale“ on justkui võluvõti teadmiste maailma, mis avab ukse vastusteni, mida noored uurijad janunevad. Raamatust leiad 80 intrigeerivat küsimust ja vastust, mis haaravad teemasid alates universumi avarustest kuni inimkeha peidetud saladusteni.

Iga lehekülg on kui avastusretk – klappide alla on peidetud põhjalikumad seletused ja faktid, mis muudavad lugemiskogemuse nii kaasahaaravaks kui ka õpetlikuks. See raamat ei ole pelgalt lugemismaterjal, vaid interaktiivne teekond, mis pakub rõõmu ja avastamislusti igale väikesele teadlasele.

Kui sinu laps on täis küsimusi ja soovib maailma kohta rohkem teada saada, siis on see raamat justkui loodud teie pere raamaturiiulile. Lase oma lapse uudishimul lennata ja avastage koos vastuseid, mis on peidetud selle raamatu kaante vahele.