Uus tüdruk

Uus tüdruk

Autor: Lille Roomets,Heli Künnapas

Kategooria: Noortele
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.99€
Osta
Kui Sa oled noortekirjanduse fänn ja otsid midagi värsket ja kaasahaaravat, siis Lille Roometsa ja Heli Künnapase "Uus tüdruk" võib olla just see, mida vajad. See on lugu, mis viib Sind Viivuranna gümnaasiumi koridoridesse, kus iga tegelase valikud ja dilemmad muudavad nende tulevikku.

Kujuta ette, et alustad kooliaastat kohas, kus Sa pole kunagi varem käinud. See on Emely reaalsus, kes leiab end 11. klassi alguses Viivuranna gümnaasiumist, kus ta pole kunagi varem käinud. Ta ei valinud seda kooli, kuid elu on viinud ta olukorda, kus tal pole muud valikut.

Samal ajal märkab Lola, kooli tuntud "kuninganna", et tema positsioon on ohus. Ta teab, et populaarsuse nimel on vahel vaja astuda äärmuslikke samme, sest nii sõjas kui ka armastuses on kõik lubatud.

Mario seisab ristteel, kus ta peab tegema valiku, mis määrab tema tuleviku suuna. Kas ta järgib oma südant või mõistust?

Rinaldo, kes soovib alati parimat, leiab end olukorrast, kus asjad lähevad kiiresti käest ära, ja ta peab leidma viisi, kuidas olukorda parandada.

"Uus tüdruk" on "Viivuranna gümnaasiumi" sarja esimene raamat, mis sündis Eesti Noortekirjanduse Ühingu ideerünnakul. Selle eesmärk on pakkuda noortele lugejatele mitmekesisemat lugemisvara ja tuua noortekirjandusse kergemat meelelahutust. Sarja autoriteks on erinevad kirjanikud, kellest igaüks toob oma unikaalse hääle ja perspektiivi.

Roomets ja Künnapas, kes on mõlemad tuntud oma populaarsete noorteraamatute poolest, on loonud teose, mis ei jäta Sind ükskõikseks. See on lugu sõprusest, armastusest, reetmisest ja eneseleidmisest, mis peegeldab noorte inimeste reaalseid väljakutseid ja valikuid. Kui oled valmis sukelduma Viivuranna gümnaasiumi elu keerdkäikudesse, siis "Uus tüdruk" ootab Sind.