VAATA JA LEIA. LOOMAAIAS

VAATA JA LEIA. LOOMAAIAS

Autor: Kristeen Robson

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Tegevusraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Osta
Avasta loomade imeline maailm raamatus "Vaata ja leia. Loomaaias", mille on kirjutanud Kristeen Robson. See raamat on täis elavat värvi ja pakub lõbusat interaktiivset kogemust nii noortele lugejatele kui ka nende vanematele. Kui avad selle raamatu, oled justkui sattunud värviküllasesse loomaaeda, kus iga lehekülg kutsub sind avastama ja õppima.

Sinu eesmärk on leida peidus olevad loomad, kes on meisterlikult ära peidetud raamatu detailirohketesse illustratsioonidesse. See tegevus ei ole mitte ainult lõbus, vaid arendab ka tähelepanu ja keskendumisvõimet. Loomade otsimise ja loendamise kaudu saad sa tutvuda numbrite ja arvude maailmaga, arendades nii oma matemaatilisi oskusi.

Raamat "Vaata ja leia. Loomaaias" on suurepärane vahend ka värvide ja vormide õppimiseks. Loomade ja esemete võrdlemine aitab sul märgata sarnasusi ja erinevusi, mis on oluline oskus igapäevaelus toimetulekuks. Lisaks aitab raamat sul arendada keeleoskust, sest detailsete piltide abil saad sa luua oma esimesi lauseid ja jutukesi, rikastades nii oma sõnavara ja väljendusoskust.

Raamat on suurepärane kaaslane igale uudishimulikule lapsele, kes armastab loomi ja avastamist. See on ideaalne kingitus, mis pakub harivat meelelahutust ja aitab luua tugeva aluse edasiseks õppimiseks. Võta aega ja sukeldu koos lapsega selle raamatu värviküllasesse maailma, kus iga lehekülg on seiklus ja iga leitud loom on väike võit.

"Vaata ja leia. Loomaaias" on raamat, mis ei ole mitte ainult hariv, vaid ka kaasahaarav ja lõbus. See on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos pere noorimate liikmetega, avastades koos loomade põnevat maailma.