VAATA JA LEIA. METSAS

VAATA JA LEIA. METSAS

Autor: Kristeen Robson

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Tegevusraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.00€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.99€
Osta
Kas oled valmis avastama metsiku looduse värvidemängu? "Vaata ja leia. Metsas", autoriks Kristeen Robson, on raamat, mis viib sind ja sinu pisikest seiklejat värviküllasesse metsa, kus peitub palju põnevust. See interaktiivne teos kutsub teid üheskoos avastama metsaelanikke, arendades samal ajal lapses tähelepanu ja keskendumisvõimet.

Raamatu lehekülgedel on peidus mitmesugused metsloomad, kes ootavad avastamist. Sinu väike uurija saab nendega mängides õppida loendama, eristama sarnasusi ja erinevusi, samuti tutvuda erinevate värvide ja nüanssidega. Detailirohked illustratsioonid pakuvad suurepärast võimalust arendada ka lapse keeleoskust, aidates tal moodustada esimesi lauseid ja jutukesi.

Raamat "Vaata ja leia. Metsas" on suurepärane vahend, et tutvustada lapsele loodust ja selle asukaid lõbusal ning harival moel. See on ideaalne kaaslane vihmastel päevadel või pikkadeks autosõitudeks, pakkudes tegevust, mis haarab lapse tähelepanu ja paneb tema kujutlusvõime proovile.

Võta aega, et koos lapsega sukelduda selle raamatu värviküllasesse maailma, ja avasta, milliseid loomi võib leida metsa sügavustest. "Vaata ja leia. Metsas" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on seiklus, mis ootab teid mõlemat!