VAATA JA ÜTLE! KODUS

VAATA JA ÜTLE! KODUS

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas olete valmis avastama oma kodu koos uudishimuliku mudilasega? "Vaata ja Ütle! Kodus" on põnev pappraamat, mis on loodud spetsiaalselt väikestele lastele, et aidata neil tundma õppida ja sõnu seostada igapäevaste esemetega, mis neid kodus ümbritsevad.

See vastupidavate lehtedega raamat on ideaalne kaaslane teie lapse esimesteks sõnavaraseiklusteks. Iga lehekülg kutsub teie pisikest uurima erinevaid kodu nurki – alates vannitoast kuni magamistoa ja köögini. Värvikirevad illustratsioonid ja lihtsad sõnad innustavad lapsi vaatlema ja nimetama esemeid, mis on osa nende igapäevasest keskkonnast.

"Vaata ja Ütle! Kodus" ei ole lihtsalt raamat – see on interaktiivne õppevahend, mis toetab lapse keelelist arengut ja uudishimu. Raamatu lehitsemine koos lapsega võib olla suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega, samal ajal õpetades neile uusi sõnu ja mõisteid.

Kui olete lapsevanem, vanavanem või hooldaja, kes otsib lõbusat ja harivat viisi, kuidas aidata oma mudilasel maailma tundma õppida, siis "Vaata ja Ütle! Kodus" on teie jaoks suurepärane valik. Avastage koos lapsega kodu erinevaid tube ja esemeid, ning vaadake, kuidas nende sõnavara ja teadmised iga leheküljega kasvavad!