VABASTATUD. VIISKÜMMEND VABASTATUD VARJUNDIT CHRISTIAN GREY SILMADE LÄBI

VABASTATUD. VIISKÜMMEND VABASTATUD VARJUNDIT CHRISTIAN GREY SILMADE LÄBI

Autor: E.l. James

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Kaasaegne romantika
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.99€
Osta
Koge uuesti "Viiskümmend halli varjundit" läbi Christian Grey silmade – see on lugu, mis on puudutanud lugematute lugejate hingi üle kogu maailma. E.L. Jamesi sulest pärinev teos "Vabastatud" avab ukse Christiani sisemaailma, kus armastus ja iha segunevad keeruliste emotsioonide ja minevikuvarjudega.

Sind on südamest kutsutud sajandi pulma, kus Anastasia Steele astub abieluranda Christian Grey'ga. Ent kas Christian on valmis abieluks? Tema enda isa on kahtlev, vend soovib korraldada meeldejääva poissmeesteõhtu ja tema armastatu Anastasia ei taha alluda traditsioonilistele tõotustele...

Abieluelu toob endaga kaasa uued proovikivid. Nende vastastikune kirg on leegitsevam kui eales varem, kuid Anastasia iseseisvus toob esile Christiani sügavaimad hirmud ja kontrollivajaduse. Kui minevikust pärit vaenlane seab nende turvalisuse kahtluse alla ja üks arusaamatus ähvardab neid lahutada, peab Christian silmitsi seisma oma lapsepõlve painajatega.

Kas Christian suudab oma minevikuga rahu teha? Ja kui ta lõpuks oma päritolu saladuse avastab, kas ta leiab andestuse ja suudab vastu võtta Ana tingimusteta armastuse? "Vabastatud" on lugu mehe teekonnast vabaduse ja tõelise armastuse poole, mis paneb proovile kõik, mida ta on seni teadnud. Kas Christian leiab lõpuks rahu ja vabaduse, mida ta on nii kaua otsinud?

Avasta "Vabastatud" lehekülgedelt, kuidas armastus võib muuta inimest ja kuidas tõelise armastuse ees pole ükski varjund liiga tume.