VAENE PETTSON

VAENE PETTSON

Autor: Sven Nordqvist

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.50€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas oled valmis sukelduma Pettsoni ja tema kaval kassi Finduse maailma? Sven Nordqvisti armastatud tegelased, kes on juba tuttavad raamatutest "Pannkoogitort" ja "Rebasejaht", naasevad uue looga, mis toob soojust sügisesse meeleollu.

"Vaene Pettson" viib meid sügavale halli novembrikuusse, kus vihmasabin vastu aknaklaase tekitab Pettsonis vastupandamatu soovi teki all peitu pugeda ja päeva märkamatult mööda saata. Kuid tema särtsakas kass Findus ei nõustu niisama lihtsalt tuppa tallele jääma. Findus, kes on alati täis mängulusti ja vallatuid ideid, otsustab, et ta peab leidma viisi, kuidas taadi tuju tõsta ja päeva põnevaks muuta.

Kuidas täpselt Findus selle väljakutsega toime tuleb, on lugu, mis pakub soojust ja naeratusi igale lugejale. Raamatu lehekülgedel avaneb meile kujutlusvõimet ja südamesoojust täis maailm, kus isegi kõige sombusem päev võib saada värvikirevaks seikluseks.

Sven Nordqvisti loodud illustratsioonid ja meisterlik jutustamisoskus toovad iga tegelase ja olukorra elavalt esile, andes lugejale võimaluse tunda end osana Pettsoni ja Finduse soojast sõprusest. "Vaene Pettson" on raamat, mis ei jäta kedagi külmaks, pakkudes nii lastele kui ka täiskasvanutele meeldivat põgenemist argipäeva hallist.

Kui sa armastad lugusid, mis on täis südantsoojendavaid hetki ja tõestavad, et iga päev on võimalus midagi erilist kogeda, siis "Vaene Pettson" on just sinu jaoks. Avasta, kuidas üks väike kass suudab muuta tuju ja ilmastiku, tuues päikese isegi kõige pilvisemasse novembripäeva.