Vahtramäe Emil on veel elus

Vahtramäe Emil on veel elus

Autor: Astrid Lindgren

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2004 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas mäletate Vahtramäe Emili, seda põikpäist ja südamlikku poissi, kes alati pahandustesse sattus? Astrid Lindgreni armastatud tegelane on tagasi, et pakkuda teile naeru ja äratundmisrõõmu raamatus "Vahtramäe Emil on veel elus".

Emilil on anne sattuda sekeldustesse, millest ta ise alati päriselt aru ei saa. Olgu see siis hetk, mil ta isa leiab end kogemata Trisseputkast lukustatuna, või kui koduloomad – kukk ja Sigudik – muutuvad täiesti pööraseks peale seda, kui Emil neile kirsse söödab. Lindgreni oskuslik jutustamisviis toob Emili seiklused teieni nii, et tunnete, nagu oleksite ise Vahtramäel.

Astrid Lindgren on üks tuntumaid lastekirjanikke maailmas, ja tema loodud tegelased on põlvkondade vältel lapsi võlunud. "Vahtramäe Emil on veel elus" ei ole erandiks. See raamat ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid õpetab ka väärtuslikke elutunde, näidates, kuidas eksimused ja pahandused on osa kasvamisest.

Kui teile meeldisid lapsepõlves Vahtramäe Emili seiklused, siis see raamat toob teile tagasi need soojad mälestused. Ja kui te pole veel Emili tegemistega tuttav, siis on nüüd suurepärane võimalus sukelduda tema maailma, kus iga päev on seiklus ja iga tegu õpetab midagi uut.

Lugege "Vahtramäe Emil on veel elus" ja laske end kaasa haarata sellest ajatust loost, mis on täis süütut ulakust ja südamesoojust.